Výrobcům uzenin nabízíme fibrózní střeva Visco Teepak, střeva předávající vlstnosti World Pac, mikrotenová střeva Nilen nebo polyamidová Walsroder.

Samostatnou kategorií jsou střeva přírodní. Skopová, hovězí a vepřová střeva jsou ideální variantou k výrobě párků, klobás, jitrnic, jelit nebo vinné klobásy.

Kromě prodeje zajišťujeme také úpravy střev na míru. Všechny práce od grafického návrhu, přes výrobu a úpravy až po balení provádíme v Příšovicích.

Potisk střev

Používáme tiskárny Olympia, SMB a digitální UV tiskárnu FinForm. Celková kapacita tisku je až 75 km střev za směnu.

Jedno i více barevný potisk lze realizovat až do šíře střeva 380 mm. Čtveřice řásnících strojů pokrývá rozsah střev o průměru od 19 do 120 mm.

Grafické oddělení zpracovává potisky na všechny druhy střev. Oblíbené jsou také různé sezónní motivy, například velikonoční nebo vánoční.

Řásnění střev

Pro snadnou práci při plnění do střev nabízíme jejich řásnění. Speciální stroje, tzv. řásničky, střevo připravují do roubíků po 25 až 100 metrech a balí je do sítě dlouhých přibližně 50 cm.

Přířezy střev

Část výroby připravujeme ve formě tzv. přířezů. V takovém případě libovolně dlouhý kus střeva z jedné strany uzavíráme klipsovaným nebo vázaným očkem.

Chemické úpravy

Použité střevo výrazně ovlivňuje trvanlivost finálního výrobku. Její délku můžeme prodloužit aplikací protiplísňové ochrany AMA nebo pevnostní technologií RTU.

Přesunout se na začátek